כתובתינוכתבו לנולהזמנות

ארבעת הדברים שאתם חייבים בגינה או בגג ב-2017

במדינה חמה כמו ישראל חצרות, גגות ומרפסות הם נכס יקר ערך. בין אם רוצים להשתרע על כיסא נוח ולקרוא ספר, לארח חברים או להחליף את החלל הסגור במשרד ואת שגרת היומיום במרחבים פתוחים, החלל שעומד לרשותנו מאפשר לנו לגור בפנים אבל להרגיש בחוץ. 

לרגל פתיחת 2017, כיתתנו רגליים ואספנו עבורכם את ארבעת המוצרים שישדרגו את חוויית הגינה והגג שלכם ושל האורחים שלכם. אז קחו את הטלפון או המחשב לגינה, תרימו רגליים ובחרו מה להעניק לעצמכם בשנה החדשה:

1. FIREPIT החדשני

 FIREPIT פותח בארצות הברית ומגיע כעת, לראשונה, לישראל. במבט ראשון, נראה FIREPIT כמו אלמנט עיצובי מרהיב לחצר. אבל מבט נוסף חושף את הסיבה שהפך ללהיט עם צאתו לשוק. באמצעות לחיצה קלה על פאנל ההפעלה המעוצב שבחזיתו, נדלקות בחלקו העליון להבות אש המפיצות מיד אור נעים הצובע את שעות הערב והלילה בגוונים מהפנטים.

ההשוואה למדורה מתבקשת, אבל FIREPIT מציע חוויה מתקדמת ומרגשת הרבה יותר. עם כל היתרונות של מדורת גן איכותית, וללא עשן וריח, FIREPIT מגדיר מחדש את חווית ה-Outdoor והאירוח. אנשים שפגשו בו לראשונה בחצר שלנו התמגנטו אליו והתקבצו סביבו, באופן טבעי. הגוון הטבעי של להבות האש, תנועתן העדינה והחמימות שהן מפיצות הופכים אותו למרכז החיים בחצר ואינם מאפשר להסיר ממנו את המבט. 

FIREPIT מוצע בארבעה דגמים מרהיבים, שנעים בין כפרי למודרני ומצויד במנגנון הפעלה ידידותי ובטיחותי המונע הפעלה על ידי ילדים.

החורף הנוכחי, שמסתמן כסוער, הוא הזדמנת מצוינת לנסות את FIREPIT וליהנות מערבים חמימים, גינה מעוצבת ומהאפקט המרגיע של הלהבות.  

  • fire pit לגינה

2. הטעים מיני חממה

מיני חממה – במסגרת גל החזרה לטבע, שכיכב בעולם הגינון הביתי בשנת 2016 וצפוי להישאר איתנו גם השנה, החלו לצוץ בגינות ברחבי העולם דגמים מוקטנים של חממות. המיני חממות מאפשרות לגדל מגוון רחב של ירקות, תבלינים וצמחי נוי בשטח מצומצם. עיקרון הפעולה שלהן זהה לזה של החממות הרגילות והיצרניות שלהן מציעות מגוון רחב של ציוד משלים לגנן המתחיל או למשפחה שמעוניינת לאפשר לצעירי הבית להתנסות בגידול ירקות. הילדים שלנו וחבריהם נרתמו מיד למשימה ונכון לכתיבת שורות אלה אנחנו הבעלים הגאים של ערוגות ננסיות של מלפפונים, חסה וצמחי תבלין. אספקת ירקות בלתי מרוססים היא חגיגה גדולה, אבל עכשיו נותר לגלות האם ההתלהבות של הילדים תימשך לאורך זמן או שבעוד חודש נמצא את עצמנו עם מטלת בית נוספת.

  • שולחן אש לגינה

3. הצבעוני טרריום

טרריומים הם טרנד לוהט נוסף שצפוי לשטוף את עולם הגינון הביתי השנה. מדובר, בעצם, בסוג של אקווריום שנועד לגידול צמחים קטנים. היתרון הגדול של הטרריומים הוא שהם מאפשרים הקמה של אזור ירוק וצבעוני בשטח מצומצם בגינה או בתוך הבית, ללא צורך בהשקעה כספית גדולה ובמערכת השקייה. למעשה, הם מצריכים מעט מאוד טיפול ותוך זמן קצר תוכלו להפוך כל פינה בחצר, בגג או בסלון ליער קטן. יתרון נוסף של הטרריומים הוא העובדה שהם מאפשרים לגדל גם צמחים מפונקים, הדורשים תנאי חממה. עצה חשובה – בחרו את הצמחים בהתאם לכמות האור והטמפרטורה באזור בו אתם מתכוונים להציב את הטרריומים. אם אתם מרגישים יצירתיים או חרוצים, תוכלו למצוא באינטרנט לא מעט אתרים שמציעים הוראות הכנה של טרריומים ביתיים.

  • טרריומים לגינה

4. החסכוני Hydrawise

 Hydrawise – מגמת הקיימות והחיסכון במשאבים הובילה לפיתוחה של מערכת ההשקיה החכמה הזו. המערכת קובעת עבורכם את מועדי ההשקיה ואת היקפה, באופן אוטומטי, בהתבסס על נתונים שמקורם בתחנות מדידת מזג אוויר אינטרנטיות. כאשר צפוי לרדת גשם, למשל, מורה המערכת על הפחתת כמות המים, וכאשר היא מתבשרת על גל חום היא מתכנת מחדש את תכנית ההשקיה, כדי להגן על הצמחייה. הפעלת המערכת והמעקב אחר הפעילות שלה מתבצעים דרך הטלפון הסלולרי, הטאבלט או המחשב. במידה שארעה תקלה במערכת, כגון צינור שבור או דליפה, היא תשלח לכם הודעה ותעדכן אתכם לפני שתתפתח בעיה. מפתחי המערכת מצהירים על חיסכון של עד 50% בצריכת המים בעקבות השימוש בה. 

 

 עד כאן הסקירה החורפית שלנו. אנחנו מקווים שהצלחנו לחמם, להאיר ולעצב את הגינה ואת החורף שלכם. אם מחפשים אותנו, אנחנו סביב האש, מכורבלים בשמיכת פוך. נתראה באביב.

 

  • מחמם fire pit